Poznańskie Targi Piwne 2016

Wchodząc w ten wpis, masz możliwość obejrzenia fotorelacji z Poznańskich Targów Piwnych 2016 oraz przeczytania moich wrażeń i relacji z wydarzenia.

Stopień trudności:
Ilość porcji:
Czas przygotowania (min):
Gotowanie/pieczenie (min):
Czas całkowity (min):


No ingredients listed yet

Ze względu na brak możliwości utworzenia relacji na stronie głównej, aby przeczytać relację z wyjazdu do Poznania i udziału w Poznańskich Targach Piwnych 2016, kliknij w link -> POZNAŃSKIE TARGI PIWNE 2016.Jeśli skorzystałeś/aś z mojego przepisu, serdecznie zapraszam Cię
do przesłania zdjęcia potrawy na kontakt@domiwkuchni.pl.
Zdjęcia można również wstawiać do komentarzy pod przepisem!


 • Domi, super relacja. Chciałabym tam być! Uwielbiam piwa rzemieślnicze i nie wyobrażam sobie już picia koncerniaków. Przy okazji dzięki Tobie dowiedziałam się, że Tomek wydał w końcu książkę. Trzeba będzie zamówić :)

  A perełki, które kupiłaś śliczne i bardzo w Twoim stylu. Będą pięknie wyglądać na zdjęciach.

  • Może uda Ci się w przyszłym roku? Będzie świetna okazja, żeby się spotkać :)
   Książka to świeżaczek, wydana około 2 tygodnie temu, więc nie jest jeszcze mocno rozpowszechniona, ale myślę, że warto ją mieć – mój domowy Browarnik czyta z zaciekawieniem.

   Dziękuję za komentarz :)

   • Już z Połówkiem umówiliśmy się, że w przyszłym roku pojedziemy. Chcemy też odwiedzić kilka innych targów. Mam nadzieję, że będzie okazja się w końcu spotkać :) A książkę już zamówiłam (udało mi się ją znaleźć za 25 zł). Będzie co dołożyć do świątecznych prezentów.