KONKURS ZOSTAJE PRZEDŁUŻONY O TYDZIEŃ, CZYLI DO 17.11.2014, ogłoszenie wyników nastąpi do 24.11, a nagrody zostaną wysłane do 2 tygodni od momentu ogłoszenia wyników.

Z okazji 4.000 Fanów na Facebook’u oraz takiej, że bardzo dawno nie było konkursu, postanowiłam wraz z Wydawnictwem Jedność zorganizować dla Was małą zabawę :)

 

Zadanie jest bardzo proste: wyobraź sobie, że ma odwiedzić Cię rodowity Włoch „z prawdziwego zdarzenia”. Przygotuj danie (główne, zupę, deser, ciasto – co chcesz), którym go ugościsz, by poczuł się jak w swoim rodzinnym, włoskim domu – nie muszą to być oryginalne włoskie receptury, użyj też wyobraźni.

 

PAMIĘTAJ, aby potrawę ładnie podać i sfotografować wraz z widoczną, odręcznie napisaną karteczkąMenu Italiano u Domi w kuchni – zdjęcie, wraz z przepisem prześlij na kontakt@domiwkuchni.pl z dopiskiem „Menu Italiano” – proszę, aby przepisy były Waszego autorstwa, ostatecznie jednak decydować będzie pomysł i prezentacja wizualna.Wasze zgłoszenia będę umieszczać w galerii na Facebook’u, a zdjęcia również w tym poście. Każda osoba może wysłać dowolną ilość zgłoszeń, ale wygrać tylko jedną książkę.

Konkurs trwa od 11.10 do 10.11.2014 roku – wyniki zostaną ogłoszone do 16.11.2014. Nagrody zostaną wysłane PP w terminie do 2 tygodni od ogłoszenia wyników.

 

A teraz najlepsze, czyli nagrody: do zdobycia są 3 egzemplarze książki „Menu Italiano na codzień i od święta„, którą niedawno dla Was recenzowałam – po jednej dla każdego ze zwycięzców. Mam nadzieję, że osób będzie co najmniej 15 i będzie wśród kogo wybierać zwycięzców :)

DSC_0047

menu italiano1

menu italiano5