Akcję muffinkową organizowałam już po raz czwarty, „Muffinkowo” w letniej odsłonie już po raz trzeci.

Bardzo cieszy mnie tak liczny udział, to, że tyle osób wsparło akcję mimo, że nie była organizowana za pomocą żadnych popularnych agregatorów. Akcja trwała od 3 lipca do 2 września 2013, specjalnie, biorąc pod uwagę poprzednie doświadczenia akcję przedłużyłam z 1 miesiąca do dwóch, jeśli będę ją kontynuować za rok, to na pewno będzie trwała miesiąc.

W akcji udział wzięło 30 osób, które zgłosiły łącznie 63 wspaniałe przepisy, w tym 7 przepisów na muffinki wytrawne oraz 56 przepisów na muffinki słodkie. Niektóre Wasze propozycje totalnie mnie zaskoczyły, z Waszych przepisów można by nawet zrobić książkę – nie byle jaką, ale książkę z najfajniejszymi przepisami na muffinki :)

Mam nadzieję, że – jeśli podejmę się organizacji – weźmiecie udział w akcji „Muffinkowe Zimowisko II„. W letniej akcji zdecydowanie królowały muffinki z owocami, a te z jagodami wiodły prym.

Wszystkie przepisy zgłoszone do akcji znaleźć możecie w podsumowaniu, które tworzyłam na bieżąco – PODSUMOWANIE.

A zdjęcia pięknych muffinów (osób, które wyraziły zgodę i chęć, by się tam znalazły) znaleźć możecie w GALERII NA FACEBOOK’U– jeśli jeszcze ktoś ma ochotę znaleźć się w galerii to zapraszam do wysłania mi wiadomości na e-mail kontakt@domiwkuchni.pl.

 

Wasze zgłoszenia przyniosły mi dużo inspiracji, sama też mogłam się znów troszeczke wykazać, by móc uzupełnić moją muffinkową sekcję na blogu, no i zmotywowana kupiłam sobie kilka książek z przepisami na muffiny – o nich chętnie Wam napiszę w osobnym poście, być może i Wasza kulinarna biblioteczka wzbogaci się o jakieś ciekawe książki.

Dziękuję Wam jeszcze raz bardzo serdecznie, że współtworzycie ze mną każdą akcję kulinarną, jest to dla mnie bardzo ważne.

 

Pozdrawiam serdecznie,
Domi

[Źródło grafiki: www.glogster.com]