Wpis promocyjny.

Portal FoodPanda.pl to miejsce dla pasjonatów jedzenia w restauracjach. Z tą zaletą, że restauracyjne jedzenie skonsumować możemy przed telewizorem w domowym zaciszu. FoodPanda to ponad 20.000 restauracji na całym Świecie, na pięciu kontynentach.

źródło: vulcanpost.com

Aby skorzystać z możliwości zamówienia jedzenia wprost do domu należy zarejestrować się na portalu FoodPanda.pl, zalogować, wpisać swoje miasto i okolicę zamieszkania i wybrać restaurację, z której chcemy coś zamówić. Każda restauracja ma określoną minimalną wartość zamówienia oraz pobiera ustaloną opłatę za dostawę zamowienia (dostawami zajmuje się zewnętrzna firma – dzięki czemu w niektórych miastach możemy zamawiać posiłek z McDonald’s czy Subway).

FP wyląd okno

Wybór restauracji zależy od tego, w jakim mieście mieszkacie oraz w jakiej okolicy/dzielnicy. Proces zamawiania jest niezwykle łatwy – wystarczy po zalogowaniu wpisać dane, o których już wspomniałam wcześniej, a następnie wybrać z restaurację z dostępnej listy. Przejrzyste menu daje możliwość szybkiego dodawania potraw do listy zamówienia. Wybieramy, zamawiamy, czekamy i… po kilkudziesięciu minutach cieszymy się pizzą, pierogami lub innym, wypasionym posiłkiem.

Za zamówienie zapłacić możemy przy odbiorze – gotówką, bądź kartą, w zależności od restauracji – w niektórych restauracjach możemy rownież dokonywać płatności on-line. Dzięki aplikacji, którą można pobrać na smartfona, nie musicie nawet włączać komputera, by złożyć zamówienie przez FoodPanda.

FP aplikacja

Cóż więcej mi pozostaje? Życzyć Wam smacznego, bo mimo, że kocham domową kuchnię, to nie ma to jak posiłek z ulubionej restauracji, zjedzony bez wychodzenia z domu, niezależnie od pogody :)

 

źródło grafiki ikony postu: divalikes.com