//

Drink +18: Sex on the beach

To mój ulubiony drink, dlatego robię go zawsze, gdy mam zestaw potrzebnych składników, już od wielu lat. Sex on the beach jest niezwykle kobiecym drinkiem, delikatnym, najlepiej smakuje zrobiony ze świeżo wyciśniętego soku ze słodkich, soczystych pomarańczy, z dużą ilością lodu. Ja lubię ten drink właśnie w takim wydaniu, obowiązkowe jest Malibu, ale zamiast brzoskwiniowego sznapsu zawsze używałam brzoskwiniowego likieru - nalewka również się nada. Drink jest idealny na upały, wystarczy wstrząsnąć, nalać i delektować się orzeźwiającym smakiem :)

Stopień trudności:
Ilość porcji:
1 drink
Czas przygotowania (min):
10
Gotowanie/pieczenie (min):
Czas całkowity (min):
10


250ml świeżo wyciśniętego soku z pomarańczy
30ml Malibu
30ml likieru brzoskwiniowego
20ml czystej wódki
2 łyżeczki Grenadyny lub syropu a'la Grenadyna

kilkanaście kostek lodu
wysoka szklanka koktajlowa

Do shakera wlać sok pomarańczowy, wódkę, Malibu oraz wódkę, włożyć kostki lodu, zamknąć naczynie i mocno wstrząsać przez kilka sekund. Do wysokiej szklanki wrzucić kostki lodu i powoli wlewać drink przez sitko shakera (by nie przedostał się lód).

Na samym końcu przy pomocy łyżeczki wlać Grenadynę po ściance naczynia, udekorować kawałkiem pomarańczy i od razu podawać, koniecznie ze słomką!Jeśli skorzystałeś/aś z mojego przepisu, serdecznie zapraszam Cię
do przesłania zdjęcia potrawy na kontakt@domiwkuchni.pl.
Zdjęcia można również wstawiać do komentarzy pod przepisem!


  • Drink +18: Sex on the beach
  • Drink +18: Sex on the beach