Jak pewnie już wiecie, we wtorek, 2 kwietnia rozpoczął się w sklepach sieci Lidl nowy tydzień tematyczny – Tydzień Włoski.

tydziewoski

Ja, osobiście we wtorek wybrałam się na „łowy” i udało mi się kupić mój ulubiony sos balsamiczny – jest gęsty i bardzo uniwersalny – nadaje się do dań wytrwanych i słodkich. Kupiłam także po raz pierwszy ciasteczka Amaretti i oszalałam na ich punkcie!

W ramach Tygodnia Włoskiego otrzymałam właśnie ten sos balsamiczny, dostałam słoiczek sardeli (anchois) z kaparami w oleju, opakowanie fajnego, kolorowego makaronu Ruote Tricolore, sos w słoiku Sugo alla Romana, oliwę z oliwek D.O.P. Terra di Bari, mieszankę cukierków toffi i ciasteczka migdałowe Ricciarelli.

Oczywiście na początku dorwałam się do słodyczy. Na drugi ogień na 100% pójdzie oliwa i makaron, a sos balsamiczny mogę Wam już w tej chwili polecić.

Cieszę się, że tygodnie tematyczne w sklepach Lidl powtarzają się, ponieważ kiedy poznam produkty, które są nowością, będę mogła kupić je znów i Wy również możecie teraz, a będziecie mogli w przyszłości skorzystać z oferty.