Czy lubicie zdrową, naturalną żywność? Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej NATURA FOOD to miejsce właśnie dla Was. To wydarzenie dla osób, które interesuje temat zdrowego żywienia oraz chcą poznać lepiej gamę naturalnych, ekologicznych produktów.

VI Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej NATURA FOOD odbędą się w dniach 11.10 – 13.10.2013 w Łodzi na terenie Centrum Konferencyjno–Wystawiennicze Międzynarodowych Targów Łódzkich przy alei Politechniki 4. Wydarzenie to ma na celu nie tylko promocję ekoproduktów czy bioproduktów, ale również produkty regionalne czy tradycyjne, co mnie głównie interesuje. Targi to nie tylko miejsce promocji czy sprzedaży produktów, to również miejsce prelekcji poświęconych różnym, rozległym tematom, pokazów kulinarnych czy konkursów, w czasie których będziecie mogli spotkać nawet Grzegorza Łapanowskiego czy Carlosa Gonzaleza Tejera.

Osobiście na targi się wybieram, gdyż blog „Domi w kuchni” został blogiem partnerskim Targów. Cieszę się z tego wyróżnienia i w końcu doszłam do wniosku, że warto z takiej okazji skorzystać, tym bardziej, że możemy uczestniczyć w tych Targach oboje – razem z Narzeczonym, bez któego pewnie mój blog dawno został by rzucony w kąt. Coś czuję, że z tych targów wyjdę obładowana zakupami jak nigdy.

Informacje na temat miejsca odbywania się targów, godzin wstępu, a także cen biletów możecie uzyskać po kliknięciu. Natomiast informację o tym, jakich wystawców będziecie mogli zobaczyć na Targach, uzyskacie po kliknięciu, część z nich znamy i lubimy.

Jeśli chcecie zasięgnąć szczegółowych informacji na temat tego, jakie dokładnie wydarzenia będą miały miejsce, gdzie być w danym momencie oraz rozkład godzinowy wydarzeń, to zapraszam Was do zapoznania się z Programem Targów.

Równocześnie, Targom towarzyszyć będą inne Imprezy i wydarzenia, między innymi III Festiwal Kawy, Herbaty i Czekolady a także II Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO.

962x233-crop-upload_images_slider_Targowe_921x237 KAWA

962x233-crop-upload_images_slider_Targowe_921x237 BE_poprawka

Zapraszam Was serdecznie! Może gdzieś mnie wypatrzycie wśród tłumów :)

225x300 NF_BE