Ponieważ akcja „Muffinkowo 2012” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, postanowiłam stworzyć edycję zimową „Muffinkowa”. Mam nadzieję, że również ta akcja przyniesie pełno inspiracji i pysznych muffinek.

Jest to akcja zimowa, więc fajnie, jakby znalazły się w niej przepisy na sycące, bogate w składniki muffinki. W zimowej akcji nie będą przyjmowane muffinki z owocami letnimi, typu maliny, truskawki, itd.

Czas trwania akcji to: 14.02 – 13.03.2013.

 

Zasady akcji są podobne, jak w letniej edycji „Muffinkowa”:
bannerek akcji z odnośnikiem (lub jeśli nie wstawiacie na swoim blogu bannerków to może być podlinkowanie do akcji) jest wymagany bezpośrednio we wpisie, który zgłaszacie, bym wiedziała, że to ten konkretny wpis jest zgłoszony, a nie np. zupa z marchewki*;
wpis sprawdzać będę tylko raz, bezpośrednio po Waszym zgłoszeniu;
proszę o pełne nazwy muffinek – nie muszą być w tytule, ale w momencie zgłaszania proszę się określić :)
przyjmowane są tylko przepisy bieżące – tj. dodane na blogu w czasie trwania akcji (14.02 – 13.03.2013);
nie będą przyjmowane muffinki wykonane z gotowych mieszanek;
oprócz muffinów przyjmowane są także cupcake’i, muffinki wegańskie, wegetariańskie i wytrawne, bezglutenowe, itd.;

UWAGA!! Jest to akcja zimowa, więc wszelkie muffinki z owocami letnimi nie będą przyjmowane (opcjonalnie mogą być dżemy lub owoce z puszki/słoika)! Zapraszam do dodawania przepisów z owocami, które aktualnie są dostępne w sklepach – świeże (np. mango, pomarańcze, mandarynki, banany, liczi, itd.) lub suszone.

Zgłoszenia do akcji wysyłajcie na mój e-mail: muffinkowe.zimowisko@o2.pl !

Byłoby mi bardzo miło, gdybyście przesłali zgloszenie zbiorcze po zakończeniu akcji, ale możecie również przesyłać je po każdej publikacji – na bieżąco będę uzupełniać podstronę z Waszymi przepisami :)

Proszę, aby Wasze zgłoszenie zawierało:

Imię (nick ewentualnie)

Nazwa bloga + link do niego

Nazwa przepisu i link do niego – przepisu, który zgłaszacie do akcji

*Osoby nie posiadające bloga również mogą wziąć udział w akcji, wystarczy przygotowane muffinki sfotgrafować z widoczną na zdjęciu kartką „Muffinkowe zimowisko” i przesłać mi wraz z przepisem na ten sam e-mail, co powyżej – Wasze zgłoszenia będą umieszczane w galerii na Facebooku z przepisem i podanymi przez Was danymi.